Ekskluzywne wakacje – pozwól sobie na luksus

Miesiące pracy, stresu, codzienna rutyna sprawiają, że w pewnym momencie trzeba powiedzieć dość. Czas na przerwę, wakacje, urlop i odpoczynek. W takim wypadku chciałoby się zapomnieć o całej logistyce i załatwieniach i oddać się w ręce kogoś, kto przygotuje wyjazd od A do Z, zapewniając jak najlepsze usługi oraz doskonałe hotele. Właśnie takim specjalistą jest Planet Escape – biuro podróży, dla którego egzotyka i ekskluzywność są standardem w planowaniu wyjazdów szytych na miarę.

Wypoczynek i zwiedzanie najdalszych zakątków świata

Od wielu lat świat kurczy się na naszych oczach. Oczywiście nie fizycznie, ale przy coraz bardziej rozwiniętych połączeniach lotniczych miejsca na drugim końcu planety wydają się być bardzo bliskie. Żeby do nich dotrzeć trzeba czasem nie więcej niż kilkunastu godzin, czyli tyle, ile jeszcze niedawno było konieczne, by przejechać pociągiem z Zakopanego nad Bałtyk. W takim samym czasie można dziś „wyskoczyć” na Malediwy, Seszele, do Tanzanii czy Wietnamu. Egzotyka znalazła się na wyciągnięcie ręki i wystarczy jeden ruch, by zanurzyć się w tropikalną dżunglę, podglądać słonie w ich naturalnym środowisku albo spacerować po polach ryżowych.

Ekskluzywne wakacje (https://planetescape.pl/exclusive/) to nie tylko najlepsze hotele, ale także możliwość doświadczania lokalnej specyfiki, jej kultury, przyrody czy kuchni. Podczas wycieczek z Planet Escape można być pewnym, że wszystkie elementy ze sobą zagrają. To wyjazdy szyte na miarę, dopasowane do indywidualnych potrzeb, kameralne, bez tłumów i dużych grup. Indywidualny transport z kierowcą, doświadczeni przewodnicy na wyłączność, możliwość dotarcia do miejsc, gdzie większa wycieczka nie ma szans się zebrać, sprawiają, że egzotyczne wyjazdy zadowolą nawet najbardziej wymagających turystów.

Egzotyczne kierunki to także możliwość wypoczynku na rajskich plażach na Seszelach, w Tajlandii, Polinezji Francuskiej, na Sri Lance lub Mauritiusie. Kameralne, butikowe hotele, plaże bez tłumów i bogata oferta aktywnego spędzania czasu sprawiają, że żaden dzień nie przypomina poprzedniego. Można nurkować, snorkować, surfować, pływać kajakami, ale także korzystać z bogatego zaplecza z salonami masażu, spa, siłowniami i basenami z krystalicznie czystą wodą.

Egzotyka – doświadczanie tego, co nieznane

Egzotyka kojarzona jest zwykle z czymś mniej znanym i odległym. Rzeczywiście kierunki takich wycieczek i wakacji obfitują w niecodzienne miejsca i doświadczenia. Atrakcje w Japonii, Wietnamie, na Sri Lance czy w Indonezji są jedyne w swoim rodzaju. Kultura takich krajów często sięgająca bardzo głęboko w historię jest fascynująca i przyciąga jak magnes. Turyści podczas kameralnych wycieczek mogą doświadczyć jej wyjątkowo blisko, także dzięki lokalnym, doświadczonym przewodnikom wywodzącym się z danego kręgu kulturowego.

W egzotycznych krajach doskonale sprawdza się model łączenia wypoczynku ze zwiedzaniem. Pięknych plaż tu nie brakuje, a możliwość poznawania lokalnej specyfiki jest dodatkową atrakcją. W programach biur podróży, takich jak Planet Escape, odpoczynek przeplata się ze zwiedzaniem, co pozwala uniknąć znużenia i w pełni wykorzystać dostępny wakacyjny czas.